Poniedziałek, 20 maja 2019

Mateusz Kamrat

Podziel się:

Mateusz Kamrat

14 lat / Lidzbark Warmiński

Mateusz to radosny chłopiec. Jest oczkiem w głowie swojej mamy, która stara się mu zapewnić wszystko czego potrzebuje. A potrzeby te nie są małe... Chłopiec od urodzenia choruje na przewlekłą astmę oskrzelową, pojawił się także nieżyt nosa. Mateusz musi stosować inhalacje, jednak ataki duszności nadal występują, szczególnie nasilają się podczas chorób. Drogie leki, kontrole u specjalistów, to dla chłopca i jego mamy codzienność. Mateusz uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim, gdzie jest pilnym uczniem i odnosi sukcesy. Jego pasją jest koszykówka, którą z powodzeniem trenuje. Mamie Mateusza jest tym trudniej, że wychowuje go sama, jednak ma ona nadzieję, że w przyszłości uda się przegonić astmę!
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Mateuszka - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Mateusz Kamrat.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!