Poniedziałek, 25 maja 2020

Mateusz Sulley

Podziel się:

Mateusz Sulley

16 lat / Łukta

U Dominika stwierdzono zburzenia przetwarzania słuchowego i zaburzenia integrowania bodźców sensorycznych, które są powodem problemów w nauce i w codziennym funkcjonowaniu. Chłopiec źle reaguje na zmiany w otoczeniu oraz na naruszenie schematów. Często jest myślami gdzieś indziej. Występują u niego problemy z mową - najgorsze jest dla niego, że jest często niezrozumiany. W momencie rozpoczęcia pierwszej klasy podstawowej, Dominik zaczął mieć problemy w nauce, wynikające z coraz większych wymagań i opanowania umiejętności czytania. Chłopiec wymaga systematycznych terapii (słuchowej i integracji sensorycznej), które mają na celu poprawienie funkcjonowania centralnego układu nerwowego. Niestety trudna sytuacja materialna rodziców nie pozwala im na opłacenie tych terapii, w związku z tym zgłosili się do naszej Fundacji o pomoc.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Mateusz Sulley.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!