Najnowsza edycja naszej świątecznej akcji charytatywnej powoli dobiega końca. Dzieci dostały wymarzone prezenty. Świąteczne upominki rozjechały się po całym regionie. Jednak cały czas możesz wesprzeć naszych podopiecznych. Przeczytaj jak to zrobić.

Akcja charytatywna Gwiazdka z Przyszłością: prezenty ponownie trafiły do dzieci.

Zbiórka Gwiazdka z Przyszłością 2021
Gwiazdka z Przyszłościa

60 418,24 zł z 105 000 zł

58%

Brakuje jeszcze 44581.76 zł

Zbliża się cudowny czas. Czas „Gwiazdki z Przyszłością”   Na co dzień działamy z myślą o przyszłości. I tym razem jest tak samo. Chcemy, żeby za jakiś czas dzieci, które […]

Ze wszystkich stron województwa warmińsko-mazurskiego docierają co nas sygnały, że dzieci są bardzo zadowolone z tego co dostały na święta w ramach naszej sztandarowej akcji. Fundacyjna ekipa, podzielona na kilka delegacji osobiście rozwiozła część prezentów. Kolejny rok rzędu pomógł też DB Schenker i liczne instytucje w regionie.

Jednak TY jeszcze Masz Moc: wesprzyj zbiórkę!

Dlaczego? Bo w tej akcji charytatywnej, prezenty to tylko miłe chwile. By nasze fundacyjne dzieci mogły wracać do zdrowia i chodzić na żmudną i kosztowną rehabilitację niezbędne są fundusze.

Potrzebujemy 105 tysięcy złotych, a mamy już prawie 45! Wasza pomoc pozwoli dzieciom walczyć z chorobą. Wciąż trwa świąteczna zbiórka, ale zegar tyka nieubłaganie.

Masz szansę zrobić coś dobrego już na początku 2022 roku!

Wspólnie możemy zrobić więcej!

Przeczytaj też:

Dzięki wam to będzie udana Gwiazdka!

Logo Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU