Aura Centrum Olsztyna po raz kolejny ugości wolontariuszy i członków ekipy naszej Fundacji. Tym razem przeprowadzimy warsztaty w świątecznym klimacie!

Warsztaty DIY. Moc pomagania zawita do galerii handlowej!

W czasie gorączki świątecznych zakupów w najbliższą sobotę klientów Aury czeka nie lada gratka! Będą mogli wziąć udział w darmowych warsztatach. Przeprowadzą je dziewczyny z zespołu naszej Fundacji. Dlatego jeśli ciekawi was komu pomagamy będziecie mieli szansę osobiście o to zapytać!

Świąteczne warsztaty z Fundacją ,,Przyszłość dla Dzieci”

Dzień : 18 grudnia 2021 roku (sobota)

Miejsce: Aura Centrum Olsztyna

Czas: 12:00 – 18:00

W programie warsztatów przewidujemy:

12:00 – 14:00: robienie kartek świątecznych,

14:00 – 16:00: tworzenie choinki z makaronu,

16:00 – 18:00: przygotowywanie świerkowych stroików.

Wrzuć kwotę na swoją miarę do fundacyjnej skarbonki!

Co więcej, również w najbliższą sobotę będziecie mogli spotkać wolontariuszy naszej Fundacji! W imieniu naszych podopiecznych prosimy wrzućcie im do skarbonki kwotę na swoją miarę! Dzięki darowiznom od ludzi z dobrym serduchem możemy już od wielu lat, wpierać dzieci i ich rodziców w pokrywaniu kosztów leczenia i rehabilitacji.

Wydarzenie odbędzie się w ramach sztandarowej akcji naszej Fundacji Gwiazdka z Przyszłością. Również w tym roku chcemy przygotować 500 paczek pełnych wymarzonych prezentów. Wspólnie z Wami zadbać o to, żeby dziecięca radość wypełniła Warmię i Mazury po brzegi.

Może cię również zainteresować:

Bądź jak Święty Mikołaj! Spełnij marzenia naszych podopiecznych!

Logo Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU