Poniedziałek, 17 lutego 2020

Amelia Wysocka

Podziel się:

Amelia Wysocka

5 lat / Praslity

Ta prześliczna młoda dama to Amelka. W trzecim roku życia został u niej zdiagnozowany autyzm atypowy. Dziewczynka ma opóźniony rozwój mowy, problemy z komunikacją z otoczeniem. Amelia jest pod ścisłą opieką specjalistów: neuropsychologa, neurologa, psychiatry, psychologa, logopedy, ortopedy. Powinna korzystać z intensywnej terapii behawioralnej, zajęć logopedycznych oraz integracji sensorycznej. Uczęszcza do Przedszkola Specjalnego w Olsztynie.
Pomimo wielu niedogodności zdrowotnych, dziewczynka jest pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Amelka ma młodszą siostrę, która uczęszcza do żłobka.
Dziecko powinno bardzo intensywnie brać udział w różnego rodzaju terapiach, aby móc prawidłowo funkcjonować w otaczającej rzeczywistości.

Pomóżmy Amelii, razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Amelia Wysocka.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!